Prestigio

Prestigio

Spoločnosť začínajúca skôr ako dodávateľ svetových značiek roku 2002 vstúpila na medzinárodný trh konečne pod svojou značkou Prestigio. Dnes patrí medzi najdynamickejšie sa vyvíjajúcich výrobcov LCD displejov a Tv prijímačov, prenosných počítačov a poslednou dobou aj plazmových TV prijímačov. Je spojená s EMEA regiónom, ktorý riadi tromi obchodnými zastúpeniami v Západnej Európe (Gorinchem, Holandsko), v Centrálnej a Východnej Europe (Praha, Česká republika), a v CIS (Moskva, Ruská federace). V oblasti notebookov ponúkajú 4 série – ekonomickú triedu, vysokovýkonné, výkonné slúžiace ako náhrada za stolný PC a potom najkompaktnejšie a najľahšie modely vhodné na cestovanie.

viac

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Články o značce Prestigio

  • Je nám ľúto, ale k tomuto výrobcovi neboli nájdené žiadne články.

Katalóg Prestigio

Srovnání s jinými notebooky

V katalógu 89 notebookov Prestigio

1.
2.
3.

Chýba Vám tu konkrétny model?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Chýba Vám tu konkrétny model?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 2 3 4 5

6

Chýba Vám tu konkrétny model?

Napíšte recenziu

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.